Tavsiye Ettiğimiz Siteler

İman ve Kur’an hizmetinde el ele verip beraber çalışan insanlar bir şahsı- manevî teşkil ederler ve bir şirket-i maneviye kurmuş olurlar. Bu şirketin sermayesi “ihlâs, sadakat ve muhabbet,” kazancı ise “rıza-i ilâhî ve sevaptır.”

Biz muhabbet fedâileriyiz, husûmete vaktimiz yoktur.
Bediüzzaman
Said Nursi

Nur Söz

Nur Söz youtube kanalı Said Nursi hazretlerinin yanında yıllarca hizmetinde bulunmuş, üstadımızın “manevi evladım” iltifatına mazhar olmuş Hüsnü Bayramoğlu Ağabeyin kendi mübarek ağzından o günlere dair bazı kısa hatıraları ihtiva eden bir youtebe kanalı.

Tavisye Ettiğimiz Diğer Sayfalar ve Youtube Kanalları

Sorularla İslamiyet

Sitemizin hedef ve gayesi, yalnızca Allah rızası ve insanların sorularına elden geldiği kadarıyla cevap verebilmektir.

Sorularla Risale

Asrımız insanının maruz kaldığı maddî ve manevî hastalıkların reçetesini Kur'an-ı Kerim eczanesinden alıp asrın idrak ve anlayışına uygun şekilde sunan Risale-i Nur Külliyatı'nın daha iyi anlaşılmasına katkıda bulunmaktır.

E-Risale

Yayın amacı Risale-i Nur Külliyatının web üzerinden yayınlanması olup sitenin herhangi bir ticari amacı yoktur.

Kuran-ı Kerim.org

Sitemizin esas gayesi; dinimizin ana kaynağı olan yüce kitabımız Kur'an-ı Azimüşşanı okumak, iman etmek ve anlamak yolunda çaba sarfeden ziyaretçilerimize kaynak sunmaktır.

Resulullah.org

Öncelikle, O En Büyük Muallim olan Efendimiz Hz. Muhammed Aleyhissalatu vesselama ümmet eden Cenab-ı Mün'im-i Kerimimize hadd ve hesaba gelmez hamd-u senalar olsun.

Feyyaz Bilim Ve Gelişim Derneği

İnsanlara iman hakikatlerinin feyzini ve manevi bereketini ulaştırma gayesiyle 2002 yılında temelleri atılan bir ihya hareketinin adıdır.

Kırmızı Kitaplar İlim Ve Kültür Derneği

Antalya'da Akdeniz Eğitim ve Kültür Vakfı ile hareket eden Risale-i Nur düstürlarını kendilerine rehber edinmiş.Genç kardeşlerimizin Her hafta Youtube kanalında Yurtdışı Ve yurtiçi konuklarlar aldığı kanal.

Nur Net

Risale-i Nur hizmetine uygun bir tarzda Isparta'daki vakıf abilerimizin youtube kanalı.

Medrecity

Kadim İslam Medeniyeti ile Modern dünyanın buluşmasıdır.

Zerre İyilik

Türkiye - Kamboçya - Sri Lanka -Küba ülkelere gıda paketi yardım yapıyor.